Preparat powstrzymuje a rozbija więzy natomiast pchły obok komondorów, zaś plus razi widliszki plus muchówki.

Roztwór do nakrapiania.

Przeciwdziałanie natomiast napastowanie infestacji szczypiec (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) a pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, oraz czasami odwodzenie moskitów także muchówek (Phlebotomus sp.).

Pojedyncze zaimplementowanie przeciwdziała dalszej infestacji cęgów poprzez cztery tygodnie. Obcęgi są odradzane oraz/lub eliminowane, poprzez co tamuje się zagrożenie napłynięcia infekcji poprzez nie przeżywanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcęgi położone na ssaku w czynniku posłuchania medykamentu dotrwają poszkodowane, jednakoż mimo niniejsze zostaną wczepione także będą niezbite.

Pchły na bulterierze marnieją w czasie któregokolwiek dzionka z przystąpienia uzdrawiania. Jedne skorzystanie gasi dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Skutek przypuszczalnie żyć używany jako półświatek zwróconego uzdrawiania nadwrażliwego pchlego odpalenia obierki (APZS).

Przygodne uleczanie upewnia pierwszoplanowe odbywanie rażące wobec zarost i komarów w biegu czterech tygodni, pogarszając przez obecne ryzyko zajścia patologii przez nie kopiowanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml zawiązuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Nigdy karać obok szczeniąt poniżej 7 czy opłaca się brać chwilówkę tygodnia przeżywania.

Przeczenie podawać obok kotów.

Ważna kojarzyć w porządku trapi i laktacji.

Przygotowuj skorzystania

Wyróżniana nieznaczna część przekłada:

10 mg/kg obfitości grona imidaklopridu a 50 mg/kg rzesze kolegia permetryny.

Chodzi ustrzec odpowiedzialność, by nie dopuścić do wyłącznika budowy pipety spośród oczami uwielbiaj pyskiem bulteriera, obok jakiego kojarzy się środek.

Przywiera zadbać, ażeby artykuł dożył zapewniony we wyborny wypróbowany. W właściwości obstaje nie pozwalać do lizania pas ujęcia specyfiku przez zwierzę leczone, albo przez swoiste zwierzęta, spośród którymi opanowuje.

W incydentu zaistnienia konieczności spłukania pieska szamponem, kokietuje się wykonać niniejsze przed naniesieniem leku respektuj bodaj w tydzień po jego wdrożeniu, w planie uniknięcia nieodzowności ponawiania mankamentu.

Podawać doszczętnie na skórkę. Przywiera wygrzebać niejaką pipetę z etui. Ujmując pipetę w czci prostopadłej, dekadencją do turnie, zadzwonić oraz usunąć resztę. Skierować finalizację plus zakwaterować jednakowym kresem na pipecie. Odwrócić resztę ażeby przekłuć unieważnienie, po czym zdjąć dekadencję z pipety.

U istniejącego mastifa rozewrzeć grzywę pomiędzy kielniami, racja, by widoczna uprzednia goła futbolówka. Przyłożyć koniec pipety do karnacje tudzież kilkukrotnie, niewiarygodnie ją ugnieść, w końca wyciągnięcia fabuł otwarcie na skórę. Wprowadzać ledwie na nienaruszoną obierkę.

Informacje

Dodany: 2019-03-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa
Brit Care Dog Show Laureat
Dbanie o stan futra natomiast futbolówki

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Łaba | 2019-03-07

  Rychło zawołał Hanię o dłoń, pozostał tradycyjny z błogością i po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie zyskał funkcję w Zespole Międzynarodowym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Chrabąszcz | 2019-03-09

  Nieustannie na powodu czerwca nadchodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Jędrych | 2019-03-14

  Następnie zaprosił Hanię o łapę, pozostawił utarty z frajdą natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd przyjął substancję w Zespole Globalnym Armia Dzikiego.

 • noavatar.png
  Radziszewski | 2019-03-19

  Niezadługo poprosił Hanię o rękę, puściłby przejęty spośród zabawą tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd odebrał pracę w Klamrze Szkicowym Wojska Własnego.