Odwiedzin

Gościmy

Odwiedza nas 333 gości oraz 0 użytkowników.

Numer konta

Dane do przelewu:

Wiejskie Towarzystwo Tenisowe w Solcu,

ul. Środkowa 30,

63-023 Sulęcinek,

Bank Spółdzielczy w Środzie O/Krzykosy

60 9085 0002 0010 0000 5917 0001

Reklamy

Patrycja

Patrycja

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
środa, 05 sierpień 2015 10:39

Spartakiada Sportowa 2015

28 lipca 2015 r., jak co roku, grupa 40 dzieci z gminy Krzykosy wyjechała na Spartakiadę Sportową do Gniezna. Organizatorem wyjazdu było Wiejskie Towarzystwo Tenisowe w Solcu, przy pomocy Urzędu Gminy Krzykosy. Wyjazd dla wszystkich dzieci był bezpłatny. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Poznaniu, które to od 12 lat zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w zabawie. W Spartakiadzie, która odbywa się pod patronatem Posła Tadeusza Tomaszewskiego oraz Prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego wzięły udział półkolonie z powiatu gnieźnieńskiego oraz gościnnie drużyna ze Solca.

Reprezentacja gminy Krzykosy zajęła w punktacji ogólnej 1 miejsce zdobywając w konkurencjach indywidualnych jeden złoty medal, osiem srebrnych i dwa brązowe.

Na koniec uczestnicy wycieczki zwiedzili Katedrę Gnieźnieńską, po której oprowadził ich były wikariusz Parafii w Orzechowie – ksiądz Krystian Krysiak.

Organizatorzy wyjazdu składają serdeczne podziękowania za pomoc Urzędowi Gminy Krzykosy, Spółdzielni Mleczarskiej „Jana” w Środzie Wlkp., Bankowi Spółdzielczemu w Środzie Wlkp., Panom: Andrzejowi Wojciechowskiemu, Stanisławowi Jankowiakowi, Jarosławowi Zimowskiemu, Arturowi Pawłowskiemu, Krzysztofowi Kukulskiemu oraz opiekunom.

 

GALERIA ZDJĘĆ

25-26 lipca na kortach WTT w Solcu odbywał się Turniej o Puchar Starosty Powiatu Średzkiego. Zmierzyło się w nim szesnastu zawodników z Jarocina, Kórnika, Miłosławia, Nowego Miasta, Poznania, Pobiedzisk, Solca oraz Środy. W sobotę rozegrano mecze grupowe i ćwierćfinały, a w niedzielę półfinały i mecze finałowe.

W finale, po raz kolejny, zmierzyli się reprezentanci powiatu jarocińskiego: Michał Andrzejewski i Waldemar Wolniak. Zwycięzcą turnieju został Michał Andrzejewski, wygrywając 6:4, 6:3 i broniąc zeszłorocznego tytułu. W meczu o trzecie miejsce zagrali najmłodsi, bardzo utalentowani zawodnicy: Zbyszko Biernat ze Środy oraz Krystian Łakomy z Pobiedzisk. Ostatecznie trzecie miejsce zajął K. Łakomy wygrywając w trzech setach: 6:2, 6:7, 10:8. 

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

20-21 czerwca na kortach Wiejskiego Towarzystwa w Solcu odbyły się Mistrzostwa Środy Wlkp. w tenisie ziemnym w grach deblowych mężczyzn.

Do turnieju zgłosiło się 20 par reprezentujących sześć powiatów: jarociński, koniński, krotoszyński, poznański, średzki oraz wrzesiński. W sobotę rano tenisistów powitali organizatorzy: Burmistrz Środy – Wojciech Ziętkowski, Przewodniczący Rady Powiatu – Marcin Bednarz oraz Prezes WTT – Andrzej Paczkowski. Pomimo niekorzystnych prognoz pogoda dopisała i w sobotę rozegrano wszystkie mecze grupowe, a w niedzielę ćwierćfinały, półfinały oraz finał.

Pierwsze miejsce zajęli Marek Fras ze Środy i Waldemar Wronecki z Krotoszyna, którzy pokonali (6:3, 6:2) reprezentantów Poznania: Andrzeja Waligórskiego i Mariusza Mozelę. W meczu o trzecie miejsce Michał Andrzejewski i Waldemar Wolniak z Jarocina wygrali (7:5, 6:3) z Piotrem Hofmanem i Piotrem Paczkowskim ze Środy.

Puchary i nagrody najlepszym parom wręczyli Burmistrz Środy Wlkp., Przewodniczący Rady Powiatu Średzkiego oraz Prezes WTT.

Imprezę patronatem medialnym objęli: Radio Merkury, Gazeta Średzka oraz TVP Poznań.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

 

 

środa, 20 maj 2015 18:48

Turniej Tenisowy o Puchar WTT Solec

16 maja na kortach tenisowych Wiejskiego Towarzystwa Tenisowego w Solcu odbył się Turniej Singlowy Mężczyzn o Puchar WTT Solec. Wzięło w nim udział 16 zawodników z Jarocina, Kleczewa, Miłosławia, Solca Wlkp., Środa Wlkp. oraz Wrześni.

Zwycięzcą turnieju został Michał Andrzejewski z Jarocina, który w finale pokonał Wojciecha Chlebowskiego z Kleczewa 6:3, 6:4.

III i IV miejsca zajęli również tenisiści z Jarocina: Waldemar Wolniak oraz Patryk Andrzejewski.

Najlepszym zawodnikom turnieju pamiątkowe puchary wręczył Prezes WTT – Andrzej Paczkowski.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

1-3 maja 2015 roku na kortach Wiejskiego Towarzystwa Tenisowego w Solcu rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, zaliczane do Letniej Spartakiady WZ LZS w Poznaniu.

W turnieju wzięło udział osiem powiatów: średzki, ostrowski, wrzesiński, kościański, koniński, krotoszyński, jarociński i poznański.  Każdy powiat reprezentowało dwóch zawodników singlowych oraz dwie pary deblowe.

Gośćmi turnieju byli Wójt Gminy Krzykosy – Pan Andrzej Janicki oraz Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportowo-Turystycznego w Środzie – Pan Marek Maciejewski.

Najlepszym zawodnikom puchary wręczyli Prezes WTT – Andrzej Paczkowski oraz Wiceprezes- Tomasz Płoszczyca.

 

Wyniki:

SINGLE:

I miejsce: Marek Fras (Środa Wlkp.)

II miejsce: Tomasz Mikulski (Ostrów)

III miejsce: Wojciech Wieliński (Konin)

IV miejsce: Michał Andrzejewski (Krotoszyn)

 

DEBLE:

I miejsce: Maciej Kędzierski / Włodzimierz Michałowicz (Ostrów)

II miejsce: Zbyszko Biernat / Piotr Paczkowski (Środa)

III miejsce: Wojciech Chlebowski / Zbigniew Tobolski (Krotoszyn)

IV miejsce: Marek Mastalierz / Paweł Kulka (Krotoszyn)

 

Końcowa klasyfikacja turnieju: 

I miejsce: Ostrów (55 pkt.)

II miejsce: Środa Wlkp. (54,5 pkt.)

III miejsce: Krotoszyn (50,5 pkt.)

IV miejsce: Września (35 pkt.)

V miejsce: Konin (18,5 pkt.)

VI miejsce: Kościan (16,5 pkt.)

VII miejsce: Poznań (2,5 pkt.)

VIII miejsce: Jarocin (2,5 pkt.)

 

GALERIA ZDJĘĆ (SINGLE)
GALERIA ZDJĘĆ (DEBLE) 
sobota, 21 marzec 2015 11:08

Informacja

Informujemy, że korty WTT Solec będą czynne od 1 kwietnia.
Zapraszamy przez cały tydzień od 8:00 do 20:00.
Godzina wynajęcia kortu - 20 zł.
Rezerwacja pod numerem telefonu: 512-380-890

niedziela, 21 grudzień 2014 19:29

Życzenia

W ubiegłą sobotę na kortach WTT Solec rozegrano Turniej Tenisowy MASTERS o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp.

W turnieju wzięło udział ośmioro najlepszych zawodników z całego sezonu. Po zaciętych i wyrównanych walkach zwycięzcą został Wojciech Chlebowski, który pokonał Michała Andrzejewskiego 6:0 6:4. W meczu o 3 miejsce Rafał Pieczyński wygrał z Waldemarem Wolniakiem 6:3 7:5.

 

Warto podkreślić, że w turnieju zagrał również młody tenisista ze Środy – Zbyszko Biernat, który ostatecznie zajął piąte miejsce. Zbyszko otrzymał specjalne wyróżnienie Prezesa WTT dla najmłodszego zawodnika biorącego udział w soleckich turniejach.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU
niedziela, 28 wrzesień 2014 09:56

Turniej Tenisowy na zakończenie sezonu

27 września odbył się ostatni Turniej Tenisa Ziemnego w grach singlowych mężczyzn. Wzięło w nim udział 12 zawodników z Brodowa, Jarocina, Nowego Miasta, Solca, Środy i Zaniemyśla. W finale Marek Fras pokonał Waldemara Wolniaka 6:3, 6:2. W meczu o trzecie miejsce Radosław Bahłaj wygrał z Piotrem Paczkowskim. 

Najlepszym zawodnikom medale wręczył Wiceprezes WTT – Tomasz Płoszczyca.

 

11 października 2014r. na kortach WTT Solec odbędzie się Turniej MASTERS o Puchar Dyrektora Technikum Rolniczego w Środzie. Weźmie w nim udział ośmiu najlepszych zawodników tego sezonu. Początek turnieju o godz. 9:30.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

 

niedziela, 28 wrzesień 2014 09:49

Zakończenie Ligi Tenisa Ziemnego

27 września zakończyła się Liga Tenisa Ziemnego. Zawodnicy na ukończenie całego cyklu mieli 3 miesiące. Liga była rozgrywana w dwóch kategoriach wiekowych: „-40 lat” i „+40 lat”. Do rozgrywek zgłosiło się 18 zawodników, jednak ukończyło je tylko 14 – po siedmiu w każdej kategorii wiekowej.

W kategorii 40+ pierwsze miejsce zajął Radosław Bahłaj z Jarocina zdobywając 11 punktów, drugie i trzecie miejsce wywalczyli średzcy tenisiści: Krzysztof Pawłowski (10 pkt.) i Rafał Pieczyński (9 pkt.).

W kategorii 40- pierwsze miejsce zajął Piotr Paczkowski ze Solca (9 pkt.), drugie Bartłomiej Paczkowski (9 pkt.), a trzecie Waldemar Wolniak z Jarocina, który zdobył 8 pkt.    

Puchary oraz pamiątkowe medale wręczyli Wójt Gminy Krzykosy – Andrzej Janicki oraz Prezes WTT – Andrzej Paczkowski.

 

GALERIA ZDJĘĆ
Strona 1 z 5

Szukaj

Sponsorzy

Partnerzy

Starostwo Powiatowe
LZS
Gmina Krzykosy
Urząd Marszałkowski
Wojewoda Wielkopolski